Agnieszka Maciejak o kolekcji

2015-09-20 10:55 Agnieszka Maciejak o kolekcji

/ Ścianka

Agnieszka Maciejak: Ta kolekcja ma pokazać przede wszystkim innym kobietom, że życie jest piękne, krótkie, dlatego należy chwytać każdą radosną chwilę, nie myśleć o troskach, ale smakować pełną parą, każdą sekundę naszego życia.

Dlatego zdecydowałam się na przedstawienie kolekcji w przestrzeni miejskiej, gdzie nie jesteśmy ograniczeni jakimś zamkniętym pomieszczeniem, by mieć zaproszenia, by mieć bilet wstępu, tylko przechodząc, możemy po prostu uczestniczyć w życiu kogoś innego, czyli moim — ponieważ jestem projektantem mody.

Zapraszam wszystkich do tego, by cieszyli się moją radością tworzenia, dlatego wyszłam na ulicę i bez żadnych ograniczeń zrobiłam ten pokaz.

Scianka.pl: Dla jakich klientów robi pani projekty?

Agnieszka Maciejak: Moje projekty tworzę dla kobiet, które uwielbiają żyć, cieszą się życiem i to nie jest jakaś specyficzna grupa, uwielbiam kobiety,

Nie ma podziału na wiek, grupę zawodową, każda kobieta jest niesamowita, widzi świat swoimi oczami. Ja mam za zadanie sprawić, by poczuły się lepiej.

Ceny, przedziały cenowe ubrań Agnieszki Maciejak:

- sukienki 2, 3, 4, 5, 6 tysięcy złotych i w górę

- inne części garderoby — należy zajrzeć do butiku.

 Pokaz odbył się 16 września przy ulicy Koszykowej 10 w Warszawie. Pokaz był połączony z otwarciem butiku. Także rozmowa została przeprowadzona po pokazie kolekcji.

ML

avatar
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

Barbara Powała2015-09-20 20:02

Sukienka druga od lewej bardzo ładna!