avatar
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

Socha i Sobarnia2016-01-02 23:37

Oceniamy stylizację Olgi Barej.
Na wstępie duży plus za modny, ciemny kolor pomadki, który pięknie kontrastuje z jasna cerą Olgi. Podoba nam się również duży dekolt i czarna koronka na czerwonej tkaninie sukienki. Cała reszta mogłaby być dużo lepsza. Przede wszystkim sukienka ma niekorzystny dla figury Olgi krój, lepsza byłaby forma oversizowa o podobnej długości. Kurteczka z koronki do koronkowej sukienki to dwa grzyby w barszczu, lepsza byłaby kurteczka z gładkiej tkaniny. Ponadto kurteczka o tej długości "przecina" poziomo sylwetkę dodając jej objetości, lepszy byłby więc np. żakiet - płaszczyk czy narzutka o długości takiej samej jak sukienka. Niezbyt korzystnei wygladają również zbyt opięte kozaki, proponujemy luźniejsze w łydce kozaki na szpilce, z czarnego zamszu, który wygląda szlachetniej i lepiej niż skóra pasuje do tego typu stylizacji. I koniecznie zmieniamy rajstopy na czarne, kryjące, które wysmuklą sylwetkę; w tym wypadku jasna przerwa między kozakami, a sukienką to kolejny element "przecinający" poziomo sylwetkę.
Nasza ocena: 4/10

Socha i Sobarnia2015-12-29 20:57

Są takie ubrania, które pasują tylko do pewnych typów urody. I do nich należy m.in. sukienka bandażowa. Razem z wysokim, seksownymi szpilkami pięknie podkreśli urodę w typie aniołków Victoria Secret lub kobiece krągłości divy w typie Beyonce czy Jennifer Lopez. Taką sukienkę trzeba umieć nosić i zazwyczaj wybierają ją kobiety lubiące prezentować swoje - mocno opięte nią - ciało. Agnieszka reprezentuje zupełnie inny typ urody i taka sukienka kompletnie do niej nie pasuje. To, że nie czuje się w niej dobrze widać również po tym, że dobrała do niej dodatki z zupełnie innej bajki, odbierające sukience cały sexappeal – ciężkie czółenka, sinawe rajstopy i zakrywające ramiona bolerko. Nietrafione są również kolory, zbyt ciężkie dla rudowłosej piękności. O wiele lepsza byłaby kreacja np. w kolorze zieleni lub zgaszonej czerwieni i złote szpilki.
Szkoda, bo Agnieszka ma oryginalną, zachwycającą urodę i może sobie pozwolić na stylizacje, w których z kolei inne typy urody wyglądają bardzo źle. Żakardy, koronki, muśliny, stylizacje inspirowane renesansem, barokiem, modą lat 20-stych czy 50-tych. Czekamy z utęsknieniem na taką odsłonę.
Nasza ocena: 2/10.