avatar
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

Socha i Sobarnia2016-01-13 15:28

Marek Kaliszuk. Przystojny mężczyzna w monochromatycznej, czarnej stylizacji zazwyczaj wygląda bardzo dobrze. Niestety w tym przypadku pojawiło się kilka stylizacyjnych błędów. Podoba nam się golf o ciekawej fakturze, ale niekoniecznie z tą marynarką. Nie zgrały się odcienie czerni oraz grubość materiałów – w towarzystwie dzianinowego golfu marynarka wydaje się zbyt cienka i delikatna. Garnitur mimo czarnego koloru nie ma charakteru wizytowego, dlatego kolejnym zgrzytem są lakierowane czarne buty, które zamienilibyśmy na obuwie bardziej casualowe, skórzane lub zamszowe. Ogólny kierunek wydaje nam się dobry, Marek świetnie wygląda w klasycznych i jednocześnie nieco swobodnych zestawieniach, ale jak wiemy – diabeł tkwi w szczegółach.
Nasza ocena: 5/10.

Socha i Sobarnia2016-01-12 21:19

Hanna Gronkiewicz - Waltz przyzwyczaiła nas do klasycznych, kobiecych, gustownych stylizacji i również na klasykę postawiła tym razem. Kostium i elegancka bluzka sprawdzają się prawie w każdej okazji i w zależności od dodatków stylizacja może mieć zupełnie inny charakter. Bardzo dobry wybór kolorów, granatowa marynarka ze spodniami i bluzka w kolorze ciemnego, zgaszonego różu tworzą przyjemny dla oka zestaw. Podoba nam się fryzura i makijaż, chociaż mocniejsza szminka w odcieniu nawiązującym do bluzki dodała by całości więcej koloru. W stylizacji zmienilibyśmy fason marynarki na nieco luźniejszy, buty na nieco delikatniejsze i z węższym noskiem oraz dołożylibyśmy jakiś kobiecy element, np. eleganckie kolczyki.
Nasza ocena: 4/10.

Socha i Sobarnia2016-01-11 21:32

Nawet tak piękna i zmysłowa kobieta jak Katarzyna Herman może odjąć sobie sporo urody niedobrze skomponowaną stylizacją. Na wstępie plus za kolory, harmonizujące z urodą Kasi i same w sobie ciekawie połączone. Czerń z mocnym różem i pomarańcz to ciekawe trio, zwłaszcza przy nowoczesnych zestawieniach. Podobają nam się również różowe usta i upięte włosy. I to by było na tyle pochwał. Sukienka mogłaby wyglądać ciekawie, ale to nie jest fason dla Kasi – zaburza proporcje, gubi talię i szyję i obciąża sylwetkę. Torebka listonoszka zupełnie tu nie pasuje, przecina sylwetkę i „gryzie się“ stylistycznie. Sprawy nie polepszają buty, zbyt ciężkie i zbyt mało wyrafinowane do tej pozornie prostej, ale trudnej i wymagającej stylizacji. Geometryczne zestawienie materiałów we wzorze na przodzie sukienki też nam jakoś do Katarzyny nie pasuje. Taką sukienkę mogłaby może nosić modelka o nieco chłopięcej figurze i urodzie, ale nie Katarzyna, stworzona do kobiecych, zmysłowych kreacji w zupełnie innym stylu.
Nasza ocena 3/10 pkt.