avatar
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

Socha i Sobarnia2015-12-16 21:12

Stylizacja utrzymana w czerni, więc mogłoby się wydawać, że będzie nudnawo, a tu wprost przeciwnie - dzieje się bardzo dużo. Zdecydowanie za dużo. Obcisła czarna sukienka z błyszczącego materiału, podkreślająca wyjątkowo zgrabną figurę Justyny, zupełnie by wystarczyła jak gwóźdź programu, zwłaszcza, że mamy tu jeszcze dekolt na plecach i bardzo wysokie rozcięcie z przodu. Sukienka, buty, prosta torebka i zjawiskowa Justyna – tak to sobie wyobrażamy. Niestety w tej stylizacji i sukienka i Justyna uginają się pod ciężarem dodatków – zbyt wielu i jakby z całkiem innych bajek. Mamy ty błyszczące brylantowo spinki we włosach, warkoczyk na czole, pierścionek z serduszkiem, pelerynkę z frędzlami, torebkę z chwościkiem i efektowne czarno-srebrne buty. Wszystkie dodatki są fajne, ale raczej osobno. Z pewnością wystarczyłyby ich na stworzenie co najmniej kilku stylizacji, a tu wrzucono je wszystkie do jednego worka. Poza tym jakoś nie przekonuje nas Justyna w tej fryzurze. Wolimy u niej ostry pazur i charyzmę Dziewczyny Szamana.
Nasza ocena: 5/10 pkt.

Barbara Powała2015-12-16 11:20

Kreacja bardzo ładna rzeczywiście. Mnie dodatkowo podobają się jej buty - delikatne, wysokie szpilki ze srebrnymi paseczkami. Ożywiają stylizację, a jednocześnie nie sprawiają wrażenia pstrokacizny.
Poza tym p. Justyna ma świetną figurę!

emiliawrobel12015-12-15 15:03

Jak przystało na prawdziwą diwę, Justyna wyglądała obłędnie. Kreacja podkreślała jej sylwetkę, co za tym idzie wyglądała pięknie i bardzo seksownie :) SUPER.